CHOOSE YOUR LANGUAGE

sobota, 15 września 2012

DIY: bransoletka lancuszek + warkoczyk

Hej :) dzisaj kolej na DIY bransoletke :) . Teraz bardzo modne jest robienie wlasnej bizuterii co zainspirowalo mnie do pokazania jak ja wykonuje swoja bransoletke , w poprzednim poscie pogliscie zobaczyc inne bransoletki wymagajace mniej czasu . Ta , ktora wam dzis pokaze jest przesliczna i bardzo modna . Polaczone kolory pastelowe ze srebrnym lancuszkiem na pewno wiekoszsci z was sie spodoba :* oczywiscie kazdy moze uzyc innych kolorow :) na zdjeciach ktore wam pokaze jest bransoletka ,ktora jiestety ma zle wymiary muliny , ale w informacji o dlugosci muliny wszystko bedzie tak jak trzeba . Bardzo przepraszam za ta pomylke :( dobra do roboty !!!!!!

Potrzebujemy :
dwa kolory muilny 2x dł. łancuszka  (ja uzylam trzech ,poniewaz jeden zmieszalam z drugim )w zależnosci od dlugosci waszej ręki wymiary sznureczka powinny byc takie 2 razy długość łancuszka oraz co do grubosci na zdj ja mam bardzo gruby złozony z 6 sznureczkow ,,(mozna ciensze :) ,,Moj bład ,ktory juz wam wyjasniam niestety na tych zdj mam za krotki sznureczek ale mam nadzieje ,że Wam to nie przeszkadza . Stosujcie sie do wymiarów podanych wyżej :):):)
- małe kombinerki
- karabińczyk ,czyli zapięcie
- male kółeczko , o ktore przyczepimy karabinczyk do łancuszka
+ jesli uzywacie wiekszego łancuszka bedzie jeszcze potrzebne kółeczko ,aby móc zapiac bransoletke z dwoch stron :)
- łancuszek dostepny w kazdej pasmanterii
1. Przygotowujemy nasze narzędzia :P

2.Kombinerkami zaczepiamy kółeczko , a nastepnie do kołeczka zapięcie

3. Nasze obciete 2 kawałki muliny zwiazujemy ze sobą supełkiem i jedną częśc przekładamy od dołu !!!!!!przez pierwsze oczko łanczuszka

4. Następnie zaplatamy warkocza ,czyli przełozony zielony kolor przekładamy pod różowym ,a następnie różowy od dołu przekładamy przez to samo oczko łancuszka 

5. Tak dalej robimy przekładamjąc od dołu kazdy kolor ,czli zaplatamy warkoczyk  

6. tak mniej wiecej wygląda juz prawie gotowa bransoletka
7. Tego juz na zdjeciu nie ma ,ale jest to banalnie proste : konczymy naszą bransoletkę na przed ostatnim  kołeczku  :P i zawiązujemy dwa supełki ,a następnie obcinamy i końcówki albo przypalamy ,albo ( ja wybralam ten sposób ) nakładamy dosc sporą warstwę lakieru bezbarwnego :)
Taki jest efekt koncowy :)


Jeśli macie jakieś pytania zw. z tym jak wykonać taką bransoletkę śmiało piszcie ,służę pomocą.
Pomysłów na takie bransoletki jest w internecie mnóstwo ,ja połączyłam kilka sposobów ten wydaje mi się najfaniejszy .
Powodzenia
Agnieszka :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz